SDH Záryby

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

O pohár starost(k)y obce Tuhaň

Email Tisk PDF

V sobotu 28.8.2010 jsme vyrazili na závody do nedaleké Tuhaně. Zde jsme ještě nezávodili, takže jsme byli zvědaví, jaké to bude. Počasí nám moc nepřálo a občasný déšť byl nepříjemný. Špatné počasí se také podepsalo na počtu družstev, kterých bylo dohromady 9, z toho 4 družstva dali dohromady domácí. Jelikož se soutěžilo na dvě "béčkové" hadice, startovalo se dohromady se ženami. Hůňa vylosoval 3tí startovací pozici. Poslední závody bývá pravidlem, že máme lepší druhé pokusy, ale tentokrát jsme do prvního pokusu dali všechno a usadili jsme se na 3tím místě. Po druhých pokusech se pořadí nezměnilo a tak jsme si odvezli pohár za hezké 3tí místo.

V sobotu 4.9.2010 jedeme na soutěž do Konětop. Tímto vás všechny zveme a doufáme, že nás přijedete podpořit!

O pohár starost(k)y obce Tuhaň

Více fotek...

Nacházíte se zde: Soutěže 2010 O pohár starost(k)y obce Tuhaň