SDH Záryby

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Školení první pomoci 2014

Email Tisk PDF

Školení první pomoci, 23. listopadu 2014, Zárybská sokolovna

V neděli 23.11.2014 se uskutečnilo další v pořadí již druhé školení ve zdravovědě v naší obci. Tentokrát ve spolupráci Sokola Záryby s dobrovolnými hasiči. Na akci, která se konala v místní sokolovně se bohužel i přes veškeré snahy obou organizací jakkoli propagovat školení, dostavilo velmi málo lidí. Dozvěděli jsme se nové informace o ošetření různých druhů popálenin a omrzlin, dále rozdílné principy při ošetření tepenného a žilního krvácení a jiné zajímavé věci. Školitel, který nám vše přednášel, pracuje jako záchranář a uměl vše dobře vysvětlit. Na konci školení jsme si mohli vyzkoušet některé věci i v praxi jako bylo například zaškrcení rány škrtidlem, resuscitaci postiženého člověka, Heimlichův manévr a ošetření dítěte při dušení. Školení se všem zúčastněným moc líbilo a doufám, že se příští rok sejdeme ve větším počtu.

Nacházíte se zde: Novinky Školení první pomoci 2014