SDH Záryby

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dětský den 2016

Email Tisk PDF

Dětský den 2016

Každý rok se v Zárybech pořádají různé akce. Jedna z těchto akcí je i dětské sportovní odpoledne, které se letos konalo v sobotu 18.6.2016. Tuto činnost pořádal TJ Sokol Záryby ve spolupráci s dobrovolnými hasiči ze Záryb. Pro všechny zúčastněné děti, které byly rozřazeny do několika věkových kategorií, se připravily různé soutěže jako například: jízda na kole, běh, skákání v pytlích atd.

Dětský den 2016

Poslední soutěží byl desetiboj, při kterém se postupně obcházela různá stanoviště, na kterých se plnily zajímavé úkoly, jako byly například: stříkání vody na terč, střelba ze vzduchovky, zatloukání hřebíků, hod míčkem na cíl atd. Na všechny výherce čekali medaile a zajímavé odměny. Během přestávky mezi soutěžemi bylo k vidění cvičení psovod. Dále se děti podívaly do kabiny bagru.

Dětský den 2016

Po všech soutěžích následovalo opékání buřtů a následné dovádění v pěně. Ta byla letos vylepšena o kropení dětí hadicí. Navíc se děti mohly vyřádit v nafukovacím hradě, který byl pro tento účel postaven na fotbalovém hřišti. Jelikož bylo krásné počasí a vše bylo dobře připraveno, mohu s jistotou tvrdit, že se dětský den všem líbil.

 

Nacházíte se zde: Novinky Dětský den 2016