SDH Záryby

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Kácení stromu

Email Tisk PDF

Kácení stromu

Dne 20.10.2013 jsme vyjeli pokácet nebezpečně rozrostlý strom. Toho dne jsme se sešli ve 13 hodin u hasičárny. Účast byla hojná a tak jsme se ve složení Pavel Krtek, Petr Bača, Václav Podskalský, Michal Kutílek, Bohumil Cincibus a Jakub Čerňanský po převléknutí do zásahových obleků a naložení techniky do auta, vydali k postiženému místu. Vedle pozemku paní Krtkové se nacházel strom, který měl být pokácen. Po příjezdu a důkladném prozkoumání stromu velitel výjezdu rozhodl, které větve budeme řezat (brousit:). Řezání se ujal Venca, který byl velmi schopný a práce mu šla pěkně od ruky mi ostatní jsme mu pomáhali s úklidem ale i se strháváním větví pomocí lana které bylo vždy :) pevně uvázáno. Po třech hodinách těžké práce jsme konečně ořezali většinu nebezpečně se naklánějících větví. Získali jsme tak další užitečné zkušenosti.

Nacházíte se zde: Zásahy 2013 Kácení stromu