SDH Záryby

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pálení čarodějnic 2014

Email Tisk PDF

Pálení čarodějnic v Zárybech, 30. dubna 2014

Jako každý rok tak i letos se pořádalo pálení čarodějnic. Při této akci samozřejmě nesměli chybět dobrovolní hasiči ze Záryb. Ve spolupráci se Sokolem jsme měli za úkol postavit hranici. Na domluvenou brigádu, která se konala v sobotu 26.4.2014 od 8:30 se dostavil velký počet hasičů (Bohumil Cincibus, Bohumil Říha, Lukáš Cincibus, Jirka Kalina, Vašek Podskalský, Petr Bača, Ondřej Urban, Pavel Škanta, Michal Kutílek a Jakub Čerňanský). Počasí nám přálo, a jelikož jsme měli zajištěné dřevo od pana Brázdy, nemuseli jsme ho pracně dostávat z lesa. Od některých lidí jsme dostali spousty dřevěného bordelu na výplň hranice. Postupně jsme začali stavět hranici. Někteří vybírali a nosili klády, jiní je zase vysekávali a řezali. Práce to byla náročná, ale protože jsme si ji dobře rozdělili, měli jsme hotovo v 13:00. Před samotným zapálením jsme ještě hranici vystlali slámou, aby dobře hořela. Samotné zapálení hranice bedlivě sledovali nejen hasiči ale i zbytek Záryb.

Pálení čarodějnic v Zárybech, 30. dubna 2014

Pálení čarodějnic v Zárybech, 30. dubna 2014

Nacházíte se zde: Zásahy 2014 Pálení čarodějnic 2014