SDH Záryby

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Požár odpadků

Email Tisk PDF

Požár odpadků, 21. září 2017

Ve středu 11.9.2017 byl nahlášen požár odpadků v plechovém kontejneru na parkovišti před fotbalovým hřištěm, proto naše jednotka vyjela k zásahu. Vše se seběhlo velmi rychle, přibližně 15:20 přišla všem členům hasičské zásahové jednotky zpráva se všemi potřebnými informacemi. Většina z nás se urychleně shromáždila v hasičské zbrojnici. Zde jsme se převlékli do zásahových obleků a vyjeli k postiženému místu. Dostavili jsme se na určené místo těsně po hasičích ze Staré Boleslavi. To už z plechové popelnice stoupal hustý bílý dým. Po zhodnocení situace a domluvě obou velitelů si hašení vzali na starost profesionálové ze Staré Boleslavi. Když bylo vše pod kontrolou, začala policie zjišťovat příčinu vzniku požáru. Naštěstí se nikomu nic nestalo a oheň se nikam nerozšířil díky včasnému zásahu hasičů.

Nacházíte se zde: Zásahy 2017 Požár odpadků